ԴՊՐՈՑԱԿԱՆՆԵՐԻ ԱՌԱՐԿԱՅԱԿԱՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱՆԵՐ


2011թ. Ժաուտիկովյան օլիմպիադա

ՀԱՅՈՑ ԼԵԶՎԻ հանրապետական օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները, ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ և ԳՆԱՀԱՏՄԱՆ ՉԱՓԱՆԻՇՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
9-12-րդ դասարաններ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ և ԳՆԱՀԱՏՄԱՆ ՉԱՓԱՆԻՇՆԵՐԸ՝ 9-րդ դաս., 10-րդ դաս., 11-րդ դաս., 12-րդ դաս.։

Առարկայական օլիմպիադաների ՀԱՆՐԱՊԵՏԱԿԱՆ փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԺԱՄԱՆԱԿԱՑՈՒՅՑԸ և ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ
ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ։
- Գիշերելու կարիք ունեցող մասնակիցները գիշերելու վայր
(Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ դպրոց) ներկայանան օլիմպիադայի անցկացման նախորդ օրը ժամը
16:00-ից հետո։
- Օլիմպիադաները սկսվում են ժամը
10:00-ին, մասնակիցները ներկայանան ժամը 9:30-ին։
- Դիպլոմները և գովասանագրերը պատրաստ լինելու դեպքում կուղարկվի Երևանի քաղաքապետարան կամ մարզպետարան, որտեղից կփոխանցեն աշակերտներին։
ՄԱԹԵՄԱՏԻԿԱ - մարտի 22-ին և 23-ին։
Արդյունքները՝ 5-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ դպրոց:
ՖԻԶԻԿԱ - մարտի 25-ին և 26-ին։
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ դպրոց:
ԿԵՆՍԱԲԱՆՈՒԹՅՈՒՆ - մարտի 28-ին և 29-ին։
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաներ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի թիվ 118 ավագ դպրոց:
ԻՆՖՈՐՄԱՏԻԿԱ - մարտի 30-ին և 31-ին։
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաներ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի պետական համալսարան
ՔԻՄԻԱ - մարտի 31-ին և ապրիլի 1-ին:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի թիվ 118 ավագ դպրոց:
ԱՍՏՂԱԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆ - ապրիլի 4-ին։
Արդյունքները՝ 10-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ ՔՎԱՆՏ վարժարան:
ԱՇԽԱՐՀԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ - ապրիլի 5-ին և 6-ին։
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ դպրոց:
ՌՈՒՍԱՑ ԼԵԶՈՒ - ապրիլի 8-ին։
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Օլիմպոս կրթահամալիր:
ՊԱՏՄՈՒԹՅՈՒՆ - ապրիլի 10-ին։
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի պետական համալսարան
(Աբովյան փողոց - 52, սև շենք):

ԱՆԳԼԵՐԵՆ - ապրիլի 13-ին։
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի Վ․Բրյուսովի անվան պետական լեզվաբանական համալսարան:
ՖՐԱՆՍԵՐԵՆ - ապրիլի 13-ին։
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի Վ․Բրյուսովի անվան պետական լեզվաբանական համալսարան:
ԳԵՐՄԱՆԵՐԵՆ - ապրիլի 13-ին։
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի Վ․Բրյուսովի անվան պետական լեզվաբանական համալսարան:
ՀԱՅՈՑ ԼԵԶՈՒ - ապրիլի 20-ին։
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ դպրոց:
ՀԱՅ ԳՐԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ - ապրիլի 27-ին։
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ դպրոց (քարտեզ)։
ՀԵՊ - մայիսի 4-ին։
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Մ․Ա․Ս․Է․․, Էջմիածնի ԷՕՐՆԵԿԵԱՆ հանրակրթական դպրոց (քարտեզ)։
ՆԶՊ - մայիսի 10-ից 13-ը։
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման և գիշերելու վայրերը՝ Արամ Մանուկյանի անվան մարզառազմական մասնագիտացված դպրոց (քարտեզ)։

ՕՏԱՐ ԼԵԶՈՒՆԵՐԻ հանրապետական օլիմպիադաների մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները, ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
Անգլերեն՝ 9-12-րդ դաս․։
Ֆրանսերեն՝ 9-12-րդ դաս․։
Գերմաներեն՝ 9-12-րդ դաս․։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
Անգլերեն՝ 9-10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։
Ֆրանսերեն՝ 9-10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։
Գերմաներեն՝ 9-10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
Անգլերեն՝ 9-10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։
Ֆրանսերեն՝ 9-10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։
Գերմաներեն՝ 9-10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։

ՊԱՏՄՈՒԹՅԱՆ հանրապետական օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները, ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
9-12-րդ դասարաներ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դաս., 10-րդ դաս., 11-րդ դաս., 12-րդ դաս.։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
9-րդ դաս., 10-րդ դաս., 11-րդ դաս., 12-րդ դաս.։

ՌՈՒՍԱՑ ԼԵԶՎԻ հանրապետական օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները, ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
9-12-րդ դասարաներ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դաս., 10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
9-րդ դաս., 10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։

ԱՇԽԱՐՀԱԳՐՈՒԹՅԱՆ հանրապետական օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները, ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
9-12-րդ դասարաներ։
ԳՈՐԾՆԱԿԱՆ ՓՈՒԼ՝
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ։
ՏԵՍԱԿԱՆ ՓՈՒԼԻ ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
9-րդ դաս., 10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։

ԱՍՏՂԱԳԻՏՈՒԹՅԱՆ հանրապետական օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
10-12-րդ դասարաներ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝ 10-12-րդ դաս.։
ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ՝ 10-12-րդ դաս.։

ՔԻՄԻԱՅԻ հանրապետական օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
9-12-րդ դասարաներ։
ՏԵՍԱԿԱՆ ՓՈՒԼԻ ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ՝
9-րդ դաս., 10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։
ԼԱԲՈՐԱՏՈՐ ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։

ԻՆՖՈՐՄԱՏԻԿԱՅԻ հանրապետական օլիմպիադայի ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները, ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ և ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
9-12-րդ դասարաներ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ`
Առաջին օր -
1. Արևելյան պողոտայի մայթը:
2. Էդուարդը և ցանկապատը:
3. Թղթախաղ:
Երկրորդ օր -
4. Լև** Մուրադյան:
5. Կողի հեռացում:
6. Նոր ճանապարհներ:

ԿԵՆՍԱԲԱՆՈՒԹՅԱՆ հանրապետական օլիմպիադայի ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
9-12-րդ դասարաներ։
Տեսական փուլի ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.:
Տեսական փուլի ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
9-10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.:
Փորձարարական փուլի ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
Առաջադրանք N:1, Առաջադրանք N:2,
Առաջադրանք N:3, Առաջադրանք N:4։

2 արծաթե և 3 բրոնզե մեդալներ Կովկասյան 4-րդ մաթեմատիկական օլիմպիադայում

2019 թ․-ի մարտի 15-20-ը Ռուսաստանի Դաշնության Ադիգեյա հանրապետության Մայկոպ քաղաքում անցկացվեց Կովկասյան 4-րդ մաթեմատիկական օլիմպիադան, որին Հայաստանից մասնակցեցին Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ հատուկ դպրոցի 5 աշակերտներ։
Առավել մանրամասն կարդացեք այս հղումով․․․

ՖԻԶԻԿԱՅԻ հանրապետական օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
9-12-րդ դասարաներ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ /տեսական փուլ/՝
9-րդ դաս., 10-րդ դաս., 11-րդ դաս., 12-րդ դաս.։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ /փորձարարական փուլ/՝
9-10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.։

ՄԱԹԵՄԱՏԻԿԱՅԻ հանրապետական օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
5-12-րդ դասարաներ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ /երկրորդ օր/՝
8-րդ դաս., 9-րդ դաս., 10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.:
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ /առաջին օր/՝
8-րդ դաս., 9-րդ դաս., 10-րդ դաս., 11-12-րդ դաս.:
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ /5-7-դաս․/՝
5-րդ դաս., 6-րդ դաս., 7-րդ դաս.։

ՀՀ ԿԳՆ հրաման 190-Ա/2, 7.03.2019թ. - ՀԱՆՐԱՊԵՏԱԿԱՆ ԱՌԱՐԿԱՅԱԿԱՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱՆԵՐԻ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎՆԵՐԻ ԿԱԶՄԵՐԸ ՀԱՍՏԱՏԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ

ՀԱՆՐԱՊԵՏԱԿԱՆ ԱՌԱՐԿԱՅԱԿԱՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱՆԵՐԻ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎՆԵՐԻ ԿԱԶՄԵՐԸ․․․

Անցկացվեց Մ․Վ․Լոմոնոսովի անվան մրցույթի եզրափակիչ փուլը

2019 թ․-ի մարտի 9-ին Երևանում ռուսական գիտության և մշակույթի կենտրոն /ՌԳՄԿ/ անցկացվեց Մ․Վ․Լոմոնոսովի անվան մրցույթի եզրափակիչ փուլը, որին մասնակցելու իրավունք ունեցող 11-12-րդ դասարանների 31 աշակերտներից մասնակցեցին 24-ը։
Առավել մանրամասը կարդացեք այս հղումով․․․

ԱՇԽԱՐՀԱԳՐՈՒԹՅԱՆ մարզային փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ, ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ

Հանրապետական փուլի անցողիկ միավորները՝
- 9-րդ դաս․ - 16 միավոր և ավելի;
-10, 11 և 12-րդ դաս․ -
13.5 միավոր և ավելի։
ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ՝
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան, 11-12-րդ դասարաններ։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան, 11-12-րդ դասարաններ։
ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ՝
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։

ՆԶՊ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ (ք․Երևան)՝ 8-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
8-9-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ, 10-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։

ԱՆԳԼԵՐԵՆԻ, ՖՐԱՆՍԵՐԵՆԻ և ԳԵՐՄԱՆԵՐԵՆԻ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ և ԳՆԱՀԱՏՄԱՆ ՉԱՓԱՆԻՇՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ (ք․Երևան)՝ Անգլերեն՝ 8-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
Ֆրանսերեն՝ 8-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
Գերմաներեն՝ 8-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
ԱՆԳԼԵՐԵՆ՝
9-10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ, 11-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ՖՐԱՆՍԵՐԵՆ՝
9-10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ, 11-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ԳԵՐՄԱՆԵՐԵՆ՝
9-10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ, 11-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
ԱՆԳԼԵՐԵՆ՝
9-10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ, 11-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ՖՐԱՆՍԵՐԵՆ՝
9-10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ, 11-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ԳԵՐՄԱՆԵՐԵՆ՝
9-10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ, 11-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
Գնահատման չափանիշ՝ 9-10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ,
Գնահատման չափանիշ՝ 11-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։

ՔԻՄԻԱՅԻ մարզային փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ, ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ

Հանրապետական փուլի անցողիկ միավորները՝
- 9-10-րդ դաս․ - 7 միավոր և ավելի;
- 11-12-րդ դաս․ -
10 միավոր և ավելի։
ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ՝
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
8-րդ դասարան, 10-րդ դասարան, 11-12-րդ դասարաններ։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
8-րդ դասարան, 10-րդ դասարան, 11-12-րդ դասարաններ։
ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ՝
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։

ՌՈՒՍԱՑ ԼԵԶՎԻ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ (ք․Երևան)՝ 9-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ, 11-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
9-10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ, 11-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։

ԿԵՆՍԱԲԱՆՈՒԹՅԱՆ մարզային փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ և ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ

Հանրապետական փուլի անցողիկ միավորները՝
- 9-րդ դաս․ - 67 միավոր և ավելի;
- 10-րդ դաս․ -
71 միավոր և ավելի;
- 11-րդ դաս․ -
77 միավոր և ավելի;
- 12-րդ դաս․ -
83 միավոր և ավելի։
ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ՝
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Ուշադրություն: Մասնակիցների արդյունքները կհրապարակվեն մինչև ս․թ․ մարտի 12 -ը:
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դաս․, 10-րդ դաս․, 11-12-րդ դաս․։
ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ՝
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։

ՖԻԶԻԿԱՅԻ մարզային փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ, ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ և ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ

Հանրապետական փուլի անցողիկ միավորները՝
- 9-րդ դաս․ - 10 միավոր և ավելի;
- 10,11,12-րդ դաս․ -
9 միավոր և ավելի։
ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ՝
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-րդ դասարան, 12-րդ դասարան:
ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-րդ դասարան, 12-րդ դասարան:
ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ՝
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։

ՀԱՅ ԳՐԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ, ԳՆԱՀԱՏՄԱՆ ՉԱՓԱՆԻՇՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ (ք․Երևան)՝ 9-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ, 10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ,
11-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ, 12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ։
ԳՆԱՀԱՏՄԱՆ ՉԱՓԱՆԻՇՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
9-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ, 10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ,
11-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ, 12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ։

ԱՍՏՂԱԳԻՏՈՒԹՅԱՆ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ, ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ, ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ և հանրապետական անցողիկ միավորը բոլոր դասարանների համար՝ 4 միավոր և ավելի։
Տես հղումը՝
10-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
10-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ՝
10-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ՝
Տես այս հղումով․․․

ՄԱԹԵՄԱՏԻԿԱՅԻ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ, ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ

Հանրապետական փուլի անցողիկ միավորները՝
- 5,6,7-րդ դաս․ - 13 միավոր և ավելի;
- 8-րդ դաս․ -
8 միավոր և ավելի;
- 9,10,11,12-րդ դաս․ -
11 միավոր և ավելի։
ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ՝
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։
5-7-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐԻ ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԻ ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝ 5-7-րդ դասարաններ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ԼՈՒԾՈՒՄՆԵՐԸ - 8-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ՝
8-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ, 9-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ,
10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ, 11-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ - 5-7-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ՝
5-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ, 6-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ, 7-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ:
ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ՝
ԵՐԵՎԱՆ /5-7-րդ դաս․/, ԵՐԵՎԱՆ /8-12-րդ դաս․/, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։

ՊԱՏՄՈՒԹՅԱՆ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ (ք․Երևան)՝
Տես հղումը՝ 9-12-րդ դասարաններ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-րդ դասարան, 12-րդ դասարան։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-րդ դասարան, 12-րդ դասարան։

ՀԵՊ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ (ք․Երևան)՝
Տես հղումը՝ 8-11-րդ դասարաններ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
8-րդ դասարան, 9-րդ դասարան,
10-րդ դասարան, 11-րդ դասարան։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
8-րդ դասարան, 9-րդ դասարան,
10-րդ դասարան, 11-րդ դասարան։

ՀԱՅՈՑ ԼԵԶՎԻ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՓՈՒԼԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ, ԳՆԱՀԱՏՄԱՆ ՉԱՓԱՆԻՇՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ (ք․Երևան)
Տես հղումը՝ 9-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
Ուշադրություն: Հանրապետական փուլի անցողիկ միավորը ք․Երևանի մասնակիցների համար՝ 7.5 և ավելի։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ, 10-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ,
11-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ, 12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆ։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
9-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։
ԳՆԱՀԱՏՄԱՆ ՉԱՓԱՆԻՇՆԵՐԸ՝
9-12-ՐԴ ԴԱՍԱՐԱՆՆԵՐ։

ՔԻՄԻԱՅԻ դպրոցական փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ և ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ - 2019

ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ - անցողիկ միավորներ՝
- բոլոր մարզեր ու Արցախ` բոլոր դասարանների համար
-
12 միավոր և ավելի;
- ք․Երևան՝ բոլոր դասարանների համար -
13 միավոր և ավելի։
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝ 9-12-րդ դասարաններ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-12-րդ դասարաններ։

ԿԵՆՍԱԲԱՆՈՒԹՅԱՆ դպրոցական փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ և ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ - 2019

ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ - անցողիկ միավորներ՝
- 9-րդ դասարան -
16 միավոր և ավելի;
- 10, 11 և 12-րդ դասարաններ -
15 միավոր և ավելի։
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝ 9-12-րդ դասարաններ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-12-րդ դասարաններ։

ԱՇԽԱՐՀԱԳՐՈՒԹՅԱՆ դպրոցական փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ և ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ - 2019

ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ - անցողիկ միավորներ՝
- 9-րդ դասարան -
18 միավոր և ավելի;
- 10-րդ դասարան -
17 միավոր և ավելի;
- 11-12-րդ դասարաններ -
16 միավոր և ավելի։
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝ 9-12-րդ դասարաններ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-12-րդ դասարաններ։

ԻՆՖՈՐՄԱՏԻԿԱՅԻ դպրոցական փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ և ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ - 2019

ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ - անցողիկ միավորներ՝
- մարզեր ու Արցախ -
100 միավոր և ավելի;
- ք․Երևան -
200 միավոր և ավելի:
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
A. Թվանշանների վերադասավորություն,
B. Պարադոքս,
C. Օստապ Բենդերի շախմատ խաղալը,
D. Աստղերի քարտեզ։
Ուշադրություն:
- ԻՆՖՈՐՄԱՏԻԿԱՅԻ մարզային փուլը տեղի կունենա ս․թ․ փետրվարի 27 -ին ժամը 13:00 -ին։
- ԻՆՖՈՐՄԱՏԻԿԱՅԻ օլիմպիադայի դպրոցական փուլի խնդիրները տեղադրված են նաև am.spoj.com կայքում։ Ցանկացողներն այնտեղ կարող են լուծել ոչ միայն այդ, այլև նախորդ տարիների մարզային և հանրապետական փուլի խնդիրները։

Մարզային /Երևանի քաղաքային/ փուլի ժամանակացույցը

Մարզային /Երևանի քաղաքային/ փուլի ժամանակացույցը, անցկացման վայրերը, կոնտակտային տվյալները։
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։

ՖԻԶԻԿԱՅԻ դպրոցական փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ և ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ - 2019

ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ - անցողիկ միավորներ՝
մարզեր ու Արցախ՝
- 9-10-րդ դասարաններ -
13 միավոր և ավելի;
- 11-12-րդ դասարաններ՝ -
10 միավոր և ավելի։
ք․Երևան՝
- 9-10-րդ դասարաններ -
15 միավոր և ավելի;
- 11-12-րդ դասարաններ՝ -
11 միավոր և ավելի։
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝ 9-12-րդ դասարաններ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-րդ դասարան, 12-րդ դասարան։

ԱՍՏՂԱԳԻՏՈՒԹՅԱՆ դպրոցական փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ և ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ - 2019

ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ - անցողիկ միավորներ բոլոր դասարանների համար՝ 7 միավոր և ավելի:
ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ տես այս հղումով․․․
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝ 10-12-րդ դասարաններ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝ 10-12-րդ դասարաններ։

Մարզային և հանրապետական փուլերի ժամկետները

Մարզային /Երևանի քաղաքային/ փուլի ԺԱՄԱՆԱԿԱՑՈՒՅՑԻՆ ծանոթացեք հետևյալ հղումով՝
տես հղումը․․․
Հանրապետական փուլի ԺԱՄԱՆԱԿԱՑՈՒՅՑԻՆ ծանոթացեք հետևյալ հղումով՝ տես հղումը․․․

ՄԱԹԵՄԱՏԻԿԱՅԻ դպրոցական փուլի ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ և ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ - 2019

ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ - անցողիկ միավորներ՝
- բոլոր մարզեր ու Արցախ - բոլոր դասարանների համար՝
12 միավոր և ավելի;
- ք․Երևան՝ 5,6,7,8,10,11,12 դաս․՝
13 միավոր և ավելի,
9 - դաս․ -
14 միավոր և ավելի։
ԵՐԵՎԱՆ, ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ, ԱՐԱՐԱՏ, ԱՐՄԱՎԻՐ, ԱՐՑԱԽ, ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ, ԿՈՏԱՅՔ, ԼՈՌԻ, ՇԻՐԱԿ, ՍՅՈՒՆԻՔ, ՏԱՎՈՒՇ, ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝ 5-12-րդ դասարաններ։
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
5-րդ դասարան, 6-րդ դասարան, 7-րդ դասարան,
8-րդ դասարան, 9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-12-րդ դասարաններ։

«Ռոսատոմի» օլիմպիադայի եզրափակիչ փուլերը - 2019

Հարգելի գործընկերներ.
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ.
փետրվարի 9-ին և 10-ին ՀԱՊՀ-ում տեղի են ունենալու «Ռոսատոմի» օլիմպիադայի եզրափակիչ փուլերը։
Առավել մանրամասն կարդացեք այս հղումով․․․

Երևան քաղաքի տարածքային փուլի ԺԱՄԱՆԱԿԱՑՈՒՅՑԸ

Երևան քաղաքի դպրոցականների առարկայական օլիմպիադայի տարածքային փուլի ԺԱՄԱՆԱԿԱՑՈՒՅՑԻՆ ծանոթացեք հետևյալ հղումով։
Տես հղումը․․․

ԴՊՐՈՑԱԿԱՆՆԵՐԻ ԱՌԱՐԿԱՅԱԿԱՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱՆԵՐԻ ԴՊՐՈՑԱԿԱՆ ՓՈՒԼԻ ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ

ԵՐԵՎԱՆ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Աստղագիտություն, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, Աշխարհագրություն։
ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Աստղագիտություն, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, Աշխարհագրություն։
ԱՐԱՐԱՏ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, Աշխարհագրություն։
ԱՐՄԱՎԻՐ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, Աշխարհագրություն։
ԱՐՑԱԽ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, Աշխարհագրություն։
ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Աստղագիտություն, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, Աշխարհագրություն։
ԼՈՌԻ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Աստղագիտություն, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, v Աշխարհագրություն։
ԿՈՏԱՅՔ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Աստղագիտություն, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, Աշխարհագրություն։
ՇԻՐԱԿ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Աստղագիտություն, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, Աշխարհագրություն։
ՍՅՈՒՆԻՔ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Աստղագիտություն, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, Աշխարհագրություն։
ՎԱՅՈՑ ՁՈՐ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Աստղագիտություն, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, Աշխարհագրություն։
ՏԱՎՈՒՇ - Մաթեմատիկա, Ֆիզիկա, Կենսաբանություն, Ինֆորմատիկա, Քիմիա, Աշխարհագրություն։

ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱՆԵՐԻ ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ԿԱԶՄԵՐԸ, ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՆՑԿԱՑՄԱՆ ՎԱՅՐԵՐԸ, ԺԱՄԿԵՏՆԵՐԸ և ԿԱՅՔԵՐԸ
ԺԱՈՒՏԻԿՈՎՅԱՆ 15-ՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք. Ալմաթի, Ղազախստան:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2019 թվականի
հունվարի 9 -ից 14-ը:
Կայք՝ www.izho.kz

ՀՀ ԿԳՆ հրաման 1738 Ա/շ, 27.12.2018թ. - ՀԱՆՐԱՊԵՏԱԿԱՆ ԱՌԱՐԿԱՅԱԿԱՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱՆԵՐԻ ՆԱԽԱԳԱՀՆԵՐԻ ԿԱԶՄԸ ՀԱՍՏԱՏԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ

ՀԱՆՐԱՊԵՏԱԿԱՆ ԱՌԱՐԿԱՅԱԿԱՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱՆԵՐԻ ՆԱԽԱԳԱՀՆԵՐԻ ԿԱԶՄԸ․․․

ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱՆԵՐԻ ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ԿԱԶՄԵՐԸ, ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ԱՆՑԿԱՑՄԱՆ ՎԱՅՐԵՐԸ, ԺԱՄԿԵՏՆԵՐԸ և ԿԱՅՔԵՐԸ
Փորձարարական ՖԻԶԻԿԱՅԻ միջազգային օլիմպիադա
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք.Վիտեբսկ, Բելոռուսիա:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 3-ը:
Կայք՝ iepho.ru
10-րդ միջազգային աշնանային օլիմպիադա ԻՆՖՈՐՄԱՏԻԿԱՅԻՑ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք.Շումեն, Բուլղարիա:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
նոյեմբերի 21-ից 25-ը:
Կայք՝ iati-shu.org/en/home/
ԱՍՏՂԱԳԻՏՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ԱՍՏՂԱՖԻԶԻԿԱՅԻ 12-ՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք. Պեկին, Չինաստան:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
նոյեմբերի 3-ից 11-ը:
Կայք՝ ioaa2018.bjp.org.cn
ՄԵԳԱՊՈԼԻՍՆԵՐԻ /ՄԵԾ ՔԱՂԱՔՆԵՐԻ/ 3-ՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք. Մոսկվա, Ռուսաստան:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
սեպտեմբերի 2-ից 8-ը:
Կայք՝ megapolis.educom.ru
ԻՆՖՈՐՄԱՏԻԿԱՅԻ 30-ՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք. Ցուկուբա, Իբարակի, Ճապոնիա:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
սեպտեմբերի 1-ից 8-ը:
Կայք՝ ioi2018.jp
ԱՇԽԱՐՀԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ, 15-ՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք․ Քվեբեկ, Կանադա:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
հուլիսի 31-ից օգոստոսի 6-ը:
Կայք՝ www.igeo2018.ulaval.ca
ԵՎՐՈՊԱՅԻ ԻՆՖՈՐՄԱՏԻԿԱՅԻ ՊԱՏԱՆԵԿԱՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք. Իննոպոլիս, Ռուսաստան:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
հուլիսի 26-ից օգոստոսի 1-ը:
Կայք՝ www.ejoi2018.org
ՖԻԶԻԿԱՅԻ 49-ՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք. Լիսաբոն, Պորտուգալիա:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
հուլիսի 21-ից 29-ը:
Կայք՝ www.ipho2018.pt
ՔԻՄԻԱՅԻ 50-ՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք․Բրատիսլավա (Սլովակիա) և ք․Պրահա (Չեխիա):
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
հուլիսի 19-ից 29-ը:
Կայք՝ www.50icho.eu
ԿԵՆՍԱԲԱՆՈՒԹՅԱՆ 29-ՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք. Թեհրան, Իրան:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
հուլիսի 15-ից 22-ը:
Կայք՝ www.ibo2018.org
ՄԱԹԵՄԱՏԻԿԱՅԻ 59-ՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք. Քլուջ-Նաբոկա, Ռումինիա:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
հուլիսի 3-ից 14-ը:
Կայք՝ www.imo2018.org
ԺԱՈՒՏԻԿՈՎՅԱՆ 14-ՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱ
Տես մասնակիցների ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ․․․
Անցկացման վայրը՝
- ք. Ալմաթի, Ղազախստան:
Անցկացման ժամկետները՝
- 2018 թվականի
հունվարի 10-ից 16-ը:
Կայք՝ www.izho.kz

Թվային տվյալներ դպրոցականների առարկայական օլիմպիադաներից

Հարգելի գործընկերներ,
Ավարտվեցին 2017-2018 ուսումնական տարվա դպրոցականների առարկայական օլիմպիադաները։
Ստորև ներկայացնում ենք օլիմպիադաների թվային տվյալները։

1. Դպրոցական փուլ․․․
2. Մարզային փուլ․․․
3. Հանրապետական փուլ․․․
Ձեզ հետաքրքրող այլ հարցերի մասին կարող եք լրացուցիչ տեղեկանալ գրելով մեր էլ․փոստի հասցեին՝ info@olymp.am :
Հարգանքով՝
Օլիմպիադայի կազմկոմիտե

ԴՊՐՈՑԱԿԱՆՆԵՐԻ ԱՌԱՐԿԱՅԱԿԱՆ ՕԼԻՄՊԻԱԴԱՆԵՐԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏԱԿԱՆ ՓՈՒԼԵՐԻ ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ, ՑՈՒՑԱԿՆԵՐԸ, ԺԱՄԿԵՏՆԵՐԸ ԵՎ ԱՆՑԿԱՑՄԱՆ ՎԱՅՐԵՐԸ

ՄԱԹԵՄԱՏԻԿԱ - մարտի 23-26-ը:
Արդյունքները՝ 5-7-րդ դասարաններ, 8-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 5-7-րդ դասարաններ, 8-12-րդ դասարաններ:
Անցկացման և գիշերելու վայրերը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ հատուկ դպրոց (քարտեզ)։
ՖԻԶԻԿԱ - մարտի 26-29-ը:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման և գիշերելու վայրերը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ հատուկ դպրոց (քարտեզ)։
ԿԵՆՍԱԲԱՆՈՒԹՅՈՒՆ - մարտի 29-ից ապրիլի 1-ը:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի թիվ 118 ավագ դպրոց (քարտեզ)։
Գիշերելու վայրը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ հատուկ դպրոց (քարտեզ)։
ՔԻՄԻԱ - ապրիլի 1-4-ը:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի թիվ 118 ավագ դպրոց (քարտեզ)։
Գիշերելու վայրը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ հատուկ դպրոց (քարտեզ)։
ԱՍՏՂԱԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆ - ապրիլի 4-6-ը:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ ՔՎԱՆՏ վարժարան (քարտեզ)։
Գիշերելու վայրը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ հատուկ դպրոց (քարտեզ)։
ԻՆՖՈՐՄԱՏԻԿԱ - ապրիլի 6-8-ը:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի պետական համալսարան (քարտեզ)։
Գիշերելու վայրը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ հատուկ դպրոց (քարտեզ)։
ՌՈՒՍԱՑ ԼԵԶՈՒ - ապրիլի 8-10-ը:
Արդյունքները՝ 8-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 8-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման և գիշերելու վայրերը՝ ՀՀ ԿԳՆ ՕԼԻՄՊՈՍ կրթահամալիր-ավագ դպրոց (քարտեզ)։
ՊԱՏՄՈՒԹՅՈՒՆ - ապրիլի 10-12-ը:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման և գիշերելու վայրերը՝ ՀՀ ԿԳՆ ՕԼԻՄՊՈՍ կրթահամալիր-ավագ դպրոց (քարտեզ)։
ԱՇԽԱՐՀԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ - ապրիլի 12-15-ը:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման և գիշերելու վայրը՝ ՀՀ ԿԳՆ ՕԼԻՄՊՈՍ կրթահամալիր-ավագ դպրոց (քարտեզ)։
ՀԱՅՈՑ ԼԵԶՈՒ - ապրիլի 20-22-ը:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման և գիշերելու վայրերը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ հատուկ դպրոց (քարտեզ)։
ՀԱՅ ԳՐԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ - ապրիլի 22-24-ը:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման և գիշերելու վայրերը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ հատուկ դպրոց (քարտեզ)։
ԱՆԳԼԵՐԵՆ - ապրիլի 28-30-ը:
Արդյունքները՝ 8-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 8-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի Վ․Բրյուսովի անվան պետական լեզվաբանական համալսարան (քարտեզ)։
Գիշերակացի վայրը՝ ՀՀ ԿԳՆ ՕԼԻՄՊՈՍ կրթահամալիր-ավագ դպրոց (քարտեզ)։
ՖՐԱՆՍԵՐԵՆ - ապրիլի 28-30-ը:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Երևանի Վ․Բրյուսովի անվան պետական լեզվաբանական համալսարան (քարտեզ)։
Գիշերակացի վայրը՝ ՀՀ ԿԳՆ ՕԼԻՄՊՈՍ կրթահամալիր-ավագ դպրոց (քարտեզ)։
ԳԵՐՄԱՆԵՐԵՆ - ապրիլի 28-30-ը:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Խ․Աբովյանի անվան պետական մանկավարժական համալսարան (քարտեզ)։
Գիշերելու վայրերը՝ ՀՀ ԿԳՆ ՕԼԻՄՊՈՍ կրթահամալիր-ավագ դպրոց (քարտեզ)։
ՀԵՊ - մայիսի 4-6-ին:
Արդյունքները՝ 8-11-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 8-11-րդ դասարաններ։
Անցկացման վայրը՝ Մ․Ա․Ս․Է․․, Էջմիածնի ԷՕՐՆԵԿԵԱՆ հանրակրթական դպրոց (քարտեզ)։
Գիշերելու վայրը՝ Ա․Շահինյանի անվան ֆիզմաթ հատուկ դպրոց (քարտեզ)։
ՆԶՊ - մայիսի 11-13-ին:
Արդյունքները՝ 9-12-րդ դասարաններ:
Ցուցակները՝ 9-12-րդ դասարաններ։
Անցկացման և գիշերելու վայրերը՝ Արամ Մանուկյանի անվան մարզառազմական մասնագիտացված դպրոց (քարտեզ)։

Նախնական զինվորական պատրաստության օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները՝
Տես հղումը՝ 9-12-րդ դասարաններ․․․

Հայոց եկեղեցու պատմության հանրապետական օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները, ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
Տես հղումը՝ 8-11-րդ դասարաններ․․․
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
8-րդ դասարան, 9-րդ դասարան,
10-րդ դասարան, 11-րդ դասարան։
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
8-րդ դասարան, 9-րդ դասարան,
10-րդ դասարան, 11-րդ դասարան։

ՀԱՅ ԳՐԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ հանրապետական օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները, ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
Տես հղումը՝ 9-12-րդ դասարաններ․․․
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-րդ դասարան, 12-րդ դասարան:
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-րդ դասարան, 12-րդ դասարան:

ՀԱՅՈՑ ԼԵԶՎԻ հանրապետական օլիմպիադայի մասնակիցների ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները, ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ, ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ և ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ

ՎԵՐՋՆԱԿԱՆ արդյունքները և ԴԻՊԼՈՄՆԵՐԸ՝
Տես հղումը՝ 9-12-րդ դասարաններ․․․
ԱՌԱՋԱԴՐԱՆՔՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-րդ դասարան, 12-րդ դասարան:
ՊԱՏԱՍԽԱՆՆԵՐԸ՝
9-րդ դասարան, 10-րդ դասարան,
11-րդ դասարան, 12-րդ դասարան: